Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

MONDI SCP - celozávodná odstávka

 

Na tomto mieste sa nachádza elektronická úradná tabuľa obce Ludrová. Spolu s úradnou tabuľou umiestnenou v obci je oficiálnym kanálom na komunikáciu s občanmi a ďalšími subjektami. Prostredníctvom nej si plníme povinnosť zverejňovať informácie, ktoré od nás vyžaduje platná legislatíva.


 

Nenašli sa žiadne akcie

Verejné vyhlášky

MONDI SCP - celozávodná odstávka Vytlačiť
 

Celozávodná odstávka v Mondi SCP sa uskutoční v dňoch 31.8. 2019 – 2.10. 2019

CZO 2019 sa využije na finalizáciu Projektu 2000. Okrem toho sa vykoná údržba a sanácia určených zariadení, ktoré odstraňujú nežiadúce látky v procese výroby buničiny a regenerácie chemikálií. Tieto práce je potrebné realizovať tak, aby systém odstraňovania zapáchajúcich látok pracoval riadne a bezpečne počas bežného roka. Keďže bude nevyhnutné systém na niektorých miestach otvoriť chceme Vás upozorniť, že môže dôjsť k situáciám so zvýšeným zápachom. V súvislosti s odstávkou a nábehom našich kotlov môže byť zaznamenaný zvýšený hluk v okolí závodu. Chceme Vás však ubezpečiť, že tieto situácie bude neustále monitorovať náš tím ekológov a situácia sa bude riešiť vždy okamžite na mieste.

Očakávame, že vďaka kvalitnej príprave a dlhoročným skúsenostiam sa nám podarí obdobie CZO 2019 zvládnuť bez obťažovania občanov a bez zvýšených negatívnych aspektov na jednotlivé zložky životného prostredia.

index.jpg


 
 

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

Múzeum ručnej výroby
papiera

Podpora opatrovateľskej služby v obci Ludrová

Výstavba detského ihriska v obci Ludrová

webygroup
ÚvodÚvodná stránka